Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 08:34
 
BAYRAK İNMEZ
Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Karacabey ilçe teşkilatlarından anlamlı etkinlik
- Haberi
BAYRAK İNMEZ

MHP Bursa Karacabey teşkilatları , dosta güven düşmana korku vermek amacı ile sokaklarımızı türk bayrakları ile donatmak maksadı ile esnafımıza bayrak dağıtma kararı aldı.

Bu karar neticisinde bir basın açıklması yapan İlçe başkanı Hüseyin Erol bir basın açıklması yaptı.

Erol yaptığı basın açıklmasında "

Malumuz üzere ülkemiz zorlu bir süreçten geçmektedir. küresel güçlerin , dost görünüp fitne fesatlık ile beslenen odakların içerde ve dışarda buldukları yandaşlar ile bölünmez bütünlüğümüz , bayrağımız sancağımız tarihteki en büyük saldırılara maruz kalmış bulunmaktadır.

                . Tarihte TÜRK DEVLETLERİ buna benzer bir çok yıkım projesine maruz kalmıştır. Milletimizin mayasını oluşturan birlik beraberlik ruhu ve   Allahınyardımı ile bu belaları bertaraf etmeyi bilmiştir.

                Şimdi de içinden geçtiğimiz bu zorlu süreci,Allahın yardımı ve milletimizin birlik beraberlik ruhu ve dayanışması ile inşallah atlatacağız. GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ,bu ruhu “MUHTAÇ OLDUĞUNUZ KUDRET DAMARLARINIZDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR” diyerek çok kısa bir dizede özetlemiştir. Milletimizin yek vücut olarak bertaraf etmiş  olduğu belaları , tarih kahramanlık destanları olarak yazmaktadır.

                Milletimizin birlik beraberlik ruhundan rahatsız olan odaklar, akıl ve mantık kurallarına sığmayan, savaşta bile bir ahlak kuralı içinde hareket eden Türk milletine aslı astarı olmayan iftiralar atarak uluslar arası platformda kendilerine yandaş bulma çabası içine girmiş bulunmaktadır. Bu gözü dönmüş caniler , katletmeye başladığında gözleri çoluk, çocuk , yaşlı ve kadın demeden hareket eder hale gelmiş olup, namaz vaktinde camileri bile bombalayacak kadar alçaklığa baş vurmuş bulunmaktadırlar. 

                İşte bu dayanışma ve birlik beraberlik duruşunda, çorbada bizimde tuzumuz olsun diyerek Milliyetçi Hareket Partisi Karacabey İlçe Teşkilatı Olarak , dosta güven düşmana korku vermek amacı ile sokaklarımızı türk bayrakları ile donatmak maksadı ile esnafımıza bayrak dağıtma kararı aldık.

                Bizler bu ruhu kaybetmediğimiz ve bu canlar bu bedende kaldığı sürece

Ne bu bayrak iner

Ne bu ezan diner

Nede kutsal topraklarımıza namahrem eli değer.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…" dedi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAYRAK, İNMEZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı