Haber Detayı
26 Ekim 2017 - Perşembe 15:34
 
Bursa Mermer Fuarı
Bursa Mermer Fuarında Assos farkı
EKONOMİ Haberi
Bursa Mermer Fuarı

25 Ekim'de 3. kez kapılarını açan  Bursa 3. Uluslararası Blok Mermer Fuarı, 50 bin ton ağırlığındaki blok mermerler ile sektörün en ağır fuarı olarak dikkat çekiyor.

Fuara katılan firmalar arasında Assos Mermer yönetim kurulu Adnan Çelebi kent16.com a vermiş olduğu özel röportajda firmalarının 2004 yılında kurulduğunu ve doğal taş ihractında Türkiyenin önde gelen firmalarından olduğunu söyledi.

Assos Yöentim Kurulu başkanı Adnan çelebi sözlerine "  Kuruluşundan beri başarılı pazarlama stratejileri ile Türkiye ve Dünya pazarında ASSOS adı altında bir etiket haline gelmiştir. Doğaltaşta Assos etiketini ve Türk zevkini dünyanın her köşesine ulaştırma azmiyle firmamız her geçen sene daha fazla yol kat etmektedir. Halihazırda Kanada, ABD, Fransa, Hollanda, Belçika, Almanya, İngiltere, Peru, Meksika, Rusya, Avustralya, İspanya, İtalya, Romanya, Ukrayna, Angola, Kore, Endonezya başta olmak üzere pek çok ülkeye doğaltaş ihracatı yapmaktayız. Oldukça geniş olan ürün skalamızda eskitme, cilalı, fırçalı, honlu, çekiçleme, mucartalı gibi yüzey işlemlerine tabi tutulan pek çok farklı ebatta doğaltaş bulunmaktadır. Bunların yanısıra 2013 yılı itibariyle blok ve plaka ihracatına da girmiş bulunmaktayız. İlgili internet sitesine www.assosmining.com adresinden ulaşılmaktadır. Bu konudaki ivmemiz ve yüksek potansiyelimiz dikkate alınarak, aynı öngörü ve arzu ile kısa sürede yüksek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Önümüzdeki süreçte blok ve plaka ihracatı konularında da Assos bir Etiket olarak dünya pazarındaki yerini bulacaktır.Bursa halkını fauara ve standımıza davet ediyoruz" dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bursa, Mermer, Fuarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı