Haber Detayı
25 Ekim 2017 - Çarşamba 12:25
 
EĞİTİME BİR DESTEK DAHA
AK PARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI’NDAN
EĞİTİM Haberi
EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu yöneticileri Harmancık İlçesi’nde öğrencilere kitap ve kırtasiye malzemeleri hediye etti.

Başkan Kapıcıoğlu ve yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altınok ile birlikte Harmancık’ta bulunan okulları ziyaret ederek öğrencilere test kitapları ve kırtasiye malzemeleri hediye etti. Başkan Kapıcıoğlu daha sonra Harmancık Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya ve ilçe kadın kolları teşkilatını ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretleri hakkında konuşan Başkan Kapıcıoğlu, AK Parti iktidarları dönemlerinde eğitime ve gençliğe verilen değere vurgu yaptı. Kapıcıoğlu, geleceğin teminatı geçlere yapılan yatırımın ülkenin istikbali için en doğru hamle olacağını belirterek, şunları söyledi:

“Bizler de AK Partili kadınlar olarak üzerimize düşeni yapmaya çabalıyoruz. Ülkemizin, Bursamızın her noktasındaki gençlerimizin eşit şartlarda eğitim hayatlarını sürdürebilmelerine bir nebze olsun destek vermek için bu tür çalışmalarımızı düzenli aralıklarla sürdürüyoruz. Bugün de Harmancık İlçemizde öğrencilerimizin sevincine ortak olduk. Bu güzel manzaranın oluşmasında bize destek veren herkese teşekkür ediyorum”

Kaynak: Editör:
Etiketler: EĞİTİME, BİR, DESTEK, DAHA,
Yorumlar
Haber Yazılımı