Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 14:45
 
HER ŞEY KARACABEY İÇİN
Milliyetçi Hareket Partisi Karacabey İlçe Başkanı Hüseyin EROL , Milliyetçi Hareket Partisi Karacabey Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.
SİYASET Haberi
HER ŞEY KARACABEY İÇİN

Milliyetçi Hareket Partisi Karacabey İlçe Başkanı Hüseyin EROL , Milliyetçi Hareket Partisi Karacabey Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde Genel Başkan Devlet Bahçeli ile yapılan görüşme sonrası aday adaylığını açıklayan Hüseyin EROL, '' Her şey Karacabey için'' , diyerek yola çıktı.

Yaptığı açıklamada sözlerine “ilkokul çağlarımda ‘ Varlığımız varlığına armağan olsun’ diyerek tanıştığım davamın bugün belediye başkan aday adayı olmaktan şeref duyduğumu belirtmek isterim diyerek başladı. KARACABEY Belediye Başkan aday adayı Hüseyin EROL, halka hizmet etmenin, hakka hizmet olduğunu bilerek yola çıktıklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

 

” Merhum MHP Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş’ten aldığımız düsturla, 9 ışık rehberliğinde halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek olduğunu bilerek bu yola çıkmış bulunmaktayım. Bugüne kadar Karacabeye hizmet etmiş herkese teşekkür ederim. Belediye Başkanlığı için yola çıkan tüm aday adaylarına başarılar diliyorum. Biz, ilçemize hizmet etmek için bu göreve talip olduk. Karar partimiz, teşkilatlarımızın ve Liderimiz Devlet Bahçeli’nindir. Vizyonumuz geniş, misyonumuz büyüktür. Karacabey’de herkesi kucaklayan bir anlayış içinde olacağız. Hedefimiz sosyal, kültürel ekonomik ve turizm alanlarında örnek ve öncü bir kent inşa ederek güzel Karacabey’i hak ettiği konuma getirmektir. Üretken belediyecilik anlayışını hakim kılacağız. Rant odaklı değil, hak odakları belediyecilik nasıl olur onu Karacabey’e göstereceğiz. Şimdiye kadar potansiyelin ortaya yeterli şekilde çıkarılmadığını düşündüğüm Karacabey’de her seçimde bir kazanan olduysa bir de kaybedeni olmuştur. Allah’ın izni ile biz seçimi kazandığımız zaman kaybeden olmayacaktır diyerek sözlerine son verdi .

Kaynak: Editör: Murat Yücel
Etiketler: HER, ŞEY, KARACABEY, İÇİN,
Yorumlar
Haber Yazılımı