Haber Detayı
17 Kasım 2018 - Cumartesi 18:49
 
Karacabey de MHP nin Ayak Sesleri
Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl başkanlığı tarafından seçim çalışmaları kapsamında Karacabey seçim koordinasyon merkezi açıldı.
SİYASET Haberi
Karacabey de MHP nin Ayak Sesleri

Milliyetçi Hareket Partisi Karacabey İlçe Başkanı Hüseyin EROL Belediye Başkanlığı için görevinden istifa eder etmez seçim hazırlıklarını hızlandırdı. 

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı ve il yöneticileri başta olmak üzere Osmangazi ilçe Başkanı Seyfi SEYFİOĞLU ve ilçe yöneticileri,Mustafakemalpaşa ilçe başkanı Nebih Algan ve ilçe yöneticileri, ,Türk Sağlık-Sen Bursa şube başkanı Sabit KARABAYIR ve sendika üyeleri , TÜRKAV Bursa şubesi eski başkanı Zafer ÖZBEK ve çok sayıda partilinin katıldığı açılışta Karacabey halkının yoğun katılımı gözlendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı Cihangir KALKANCI yaptığı konuşmada ;
Önümüzde 31 Mart 2019 seçimlerinde tarih iki derse şahitlik edecek. Birinci ders Milletimizin hizmet iddaası ile gelip hizmet edemeyen belediyelere vereceği ders, ikinci ders yetişmiş kadrolarıyla Milliyetçi Hareket Partisinin ilgililerine vereceği hizmet dersi olacak Allahın izniyle.Burada bu kürsudan 31 Mart seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisiyle milletimizin kucaklaşma zamanının geldiğini,Milliyetçi Hareket Partisinin gireceği tüm seçimlerden birinci parti olarak ipi göğüsleyerek çıkacağımızı ilan ediyor seçim koordinasyon merkezimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ne mutlu Türküm diyene.
Milliyetçi Hareket Partisi Karacabey Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin EROL yaptığı konuşmada ;
Seçime 4,5 ay olmasına rağmen erken kalkan yol alır mantığıyla hareket ederek seçimlere verdiğimiz önem ve karacabey halkına duyduğumuz saygı nedeniyle seçim çalışmalarımızı erken başlatma kararı aldık.Derdimiz Karacabeyli hemşerilerimize hak ettiği modern huzurlu ve konforlu bir kent ortamı yaratmaktır. Sorunları biliyor ve çözümleriyle gidiyoruz. Seçim düsturumuz Şeyh Edebalinin dediği gibi '' İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın'' sözü üzerine karacabey halkı için çalışacağız.1 Ocak 2019 seçim takvimi başladığı zaman seçim projelerimizi değerli Karacabey halkı ve ülküdaşlarımızla paylaşacağız. Seçim koordinasyon merkezimizin açılışına katıldığınız için hepinize şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Ne mutlu Türküm diyene. 
dedi.Karacabey'de yaşayan vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde Hüseyin EROL'un adaylığı konusunda fikir birliği yaşandığı ve Karacabey'e hizmet için çıkılan bu yolda destek olacaklarını bildirdiler. 
Yapılacak anket çalışmaları ve seçim özel röportajlarımızla doğru ve sıcak haberleri takip etmek için bizi takip edebilirsiniz.
''Siz neredeyseniz biz oradayız'' 

Kaynak: Editör: Murat Yücel
Etiketler: Karacabey, de, MHP, nin, Ayak, Sesleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı