Haber Detayı
20 Eylül 2018 - Perşembe 13:56
 
MELEK iLE ŞEYTAN BİR ARAYA GELİR Mİ?
MHP Genel Sekteri İsmet Büyükataman MHP seçmeniyle gönül ittifakı olduğunu söyleyen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile ilgili açıklama yaptı.
SİYASET Haberi
MELEK iLE ŞEYTAN BİR ARAYA GELİR Mİ?


CHP Grup Başkanvekili  Özgür Özel'in gündüz düşleri gördüğünü dile  getiren MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, " seçmeniyle gönül ittifakı olduğunu söyleyen Özgür Özel, gündüz düşleri görmektedir. Özel’in bahsettiği şey insanın doğasını inkâr anlamına gelecektir. Hiç melekle şeytan bir araya gelir mi? Hiçbir MHP’li vatan hainleriyle birlik olanlarla gönül bağı kurmaz." dedi.
Alay ediyor
Özel'in alay ettiğini söyleyen Büyükataman ,"Özel, MHP seçmeninin aklıyla, zekâsıyla ve milli duruşuyla kendi aklınca alay etmektedir. Özel, MHP’yi bırakıp kendi partisindeki meselelere kafa yormalıdır. CHP seçmeni dahi CHP’ye oy vermeyi düşünmüyorken gözünü MHP’ye dikmesi “Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak”tan başka bir şey değildir." ifadelerini kullandı.
Necip Fazıl'ında dediği gibi...
Özel'in yaptığı açıklamaya cevap niteliğinde konuşan Büyükataman, "Necip Fazıl’ın CHP’yi tarif ettiği şu sözler tam olarak bugünkü Özel’in açıklamasına cevap mahiyetindedir; “Bunlar, denizini inkar ettikleri balığı kabule yeltenen ve onu karada yüzdürmeye kalkan idrak hastaları” Bu zata son olarak önerimiz; CHP; İP, HDP ve PKK ile şer ittifakı yoluna devam ederken ağzına Milliyetçi Hareket'i almamasıdır." dedi.

 

Kaynak: Editör: Emine KIZILGÜL
Etiketler: MELEK, iLE, ŞEYTAN, BİR, ARAYA, GELİR, Mİ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı