DOLAR

9,2930$%-0.42

EURO

10,8567%-0.08

GRAM ALTIN

532,53%0,53

ÇEYREK ALTIN

8.498,43%0,46

BİST100

1.433,40%1,11

BİTCOİN

578252฿%0.06666

a

BİLİNCİN KIYAMETİ

Yıllar önce 2012 yılında mayalara ait bir yazılı tablette kıyametin kopacağı yazıyor denilmişti, hepiniz hatırlarsınız. Ama kopmadı bildiğimiz üzere… Peki o zaman neydi o yazan? Ben de araştırmaya başlamıştım. Böyle Bilge bir topluluk yanlış yapmaz diye düşünmüştüm.

ad826x90
ad826x90

Yıllar önce 2012 yılında mayalara ait bir yazılı tablette kıyametin kopacağı yazıyor denilmişti, hepiniz hatırlarsınız.

Ama kopmadı bildiğimiz üzere…

Peki o zaman neydi o yazan?

Ben de araştırmaya başlamıştım. Böyle Bilge bir topluluk yanlış yapmaz diye düşünmüştüm.

ad826x90

Spiritüellikle ilk tanışmamdır, hiç unutmam.

Farklı bir dünya olduğunu fark ettiğim ilk an.

Boyutları aştığım, enerjinin farkına vardığım, aslında yaşadıklarımı benim seçtiğimi anladığım, Tanrının bir şey yapmadığını, ne yapıyorsam kendime yaptığımı fark ettim bir andı.

O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı.

Ben konuştuğum her şeye dikkat ettim. Sözcüklerin evrenle aramda gizli bir ahit olduğunu anladım .

Neydi mayaların bahsettiği ? Bilincin kıyametiydi.

Nasıl yani ?

Hepimiz aynı yerde yaşıyoruz değil mi? Ama bazılarımızın hayatı daha iyi daha mutlu gidiyorken, bazılarımız korkunç hakaretlere maruz kalıyor, enerjimizi emen, bizi hayattan bezdiren türlü türlü kirli oyun veya bahtsızlıkla karşı karşıya kalıyoruz.

Neden peki? Karşı komşum güzel şanslı bir hayat yaşarken ben yaşayamıyordum ?

Neden daha eğitimli olmama rağmen daha yüksek maaşlı bir işe giremiyordum ?

ad826x90

Fark 1 : Frekans….

Komşunla aramdaki en büyük fark frekans.

Dünya üzerinde başına kötü bir şey gelmemiş kimse yoktur.

Kötü şeylere tutunup her şeyin daha kötü olacağına inananlar olmuştur.

İşte onlar acılara tutunarak hayatlarını “seçimler yasasının “ negatif tarafında durmayı tercih ederek, mahvederler. Sonra da Tanrı’ya isyan ederler.

Ettikleri sözcükler, kullandıkları dil ile, yanlış ve olumsuz bilinçaltı kodlarıyla geleceklerini olumsuz bir yönde inşa ederler.

Diğerleri ise Tanrı’yla güven ilişkisi içindedirler. Bilirler ki olması gereken olmuştur, bu olanda bir hayr vardır ve gelecekle ilgili güzel isteklerde bulunmaya, kendi nasiplerinde olanı istemekle meşgul olurlar. Bir kere yağmurda ıslandılar diye dışarıya çıkmaktan korkmazlar.

Bu insanlar güzel konuşur, güzel davranırlar, kendilerine ve başkalarına…

Tanıdık geldi mi bu cümle bir yerlerden?

“Güzel düşünüp güzel davrananlara güzellikler vardır” Kutsal Kitaptan güzel bir ayet … Ne oluyor güzel düşününce ? Güzel davranınca ? Olanla savaşmayıp kabule geçince, bir hayr olduğunu bildiğinde ?

Frekansın yükseliyor. Yüksek frekans sana güzelliklerin gelmesini sağlıyor. Çünkü sen frekans olarak nereye aitsen o hayatı yaşıyorsun. Bu yüzden en büyük mucize ne uçmaktır, ne yüzmek….

En büyük mucize dünkü imkansızının bugünki gerçeğin olmasıdır.

En büyük mucize bilincinin yükselmesi, frekansının artmasıdır.

Sanıyor musunuz hepimiz aynı hayatı yaşıyoruz ?

Frekansı yüksek olan bambaşka bir hayat yaşıyor. Bir kere kafasının içi onun ızdırabı olmuyor, kafasının içinde huzurla oturuyor. Mutlu oluyor, mutlu olunca hasta olmuyor.

Ne alaka bahar kız diyebilirsiniz, şimdi size atalarımızdan ilk inancımız olan Şamanlardan bir söz yazacağım buraya ; “Ruh hasta olmayınca beden hasta olmaz.”

Kanserin enerji boyutundaki sebebin NEFRET olduğunu biliyor muydunuz ? Amerika ve Avrupa’da alternatif tıp seansları yaparak kanser hastalarındaki nefret ve öfke duygularına çalıştıklarını, biliyor muydunuz ?

Yani, öfke duymayı seçen de biziz. Tanrı bir şey yapmıyor demiştim

Şimdi, gelelim Mayalar ile ilgili mevzuya, mayaların bahsettiği kıyamet bizim sandığımız türden bir kıyamet değildi. Onların bahsettiği kıyamet “bilincin kıyametiydi” . Yani dünya 2012 yılıyla eski frekansını terk etti, daha yüksek bir frekansa geçti.

Çünkü Ruhun tekamül etmesi gerekiyor, Ruhun büyümesi, iyileşmesi…

İçinizde Kuran okuyan varsa şurası dikkatını çekmiştir: Tanrı kitapta yazana göre “Ruh’a üfler, Ruhlara değil dikkatinizi çekerim. Ruh’a üfler!

Neden, çünkü hepimiz biriz. Hepimiz tek bir Ruh’uz. Hepimizin tekamül etmesi gerekiyor.

Şimdi size evrensel yasaların nasıl işlediğini anlatacağım; şöyle ki: ders, biz öğrenene kadar devam eder.

Yani Tanrı tekamül yolunda bizlere öğretmek için bizlere işaretler gönderir. Biz işaretleri görmezden gelir yahut yok sayarsak öğretinin şiddetini artırır.

Şöyle düşünün, uyuyan birini uyandırmak için önce fısıldar, sonra bağırır, yine uyanmazsa sarsarsınız.

İlk fısıltıda uyanmayı seçmeyen bizler sarsılarak uyandırılırız. Bu da dünyamızın alt üst olması şeklinde hayatımıza yansır. Değiştirmemiz gerekenleri değiştirmezsek, korku duygusunda kalırsak, bizim yerimize Tanrı değiştirir. Değişmesi gereken eninde sonunda değişir. Kaçış yok.

İşte 2012’sen beri olan budur. İnsanlık tekamüle yüksek frekansa hazırlanmaktadır. Bu kadar enerji, çakra, zihinsel sağlık anlatımları boşuna değildir. Bu değişime ayak uyduramayan varlıklar, varlık sahnesinden bir bir kaldırılır. Tekamül etmeyen Ruh’a yeni dünyada yer yoktur.

Ne konuştun be bahar kız, diyebilirsiniz. Haklısınız. Ama neden yazdım bunca yazıyı biliyor musunuz?

Çünkü biz yine sarsılıyoruz insanlık olarak. Dünya ne halde görüyor musunuz ? Bir virüs çıktı ve biz evlerimize kapandık. Neden sizce ? Neden evlerimize kapatıldık ? Düşünmemiz için, unuttuklarımızı hatırlamak için.

O kadar çok evrensel yasayı çiğnedik ki sevgili dostlar. O kadar yanlışa yöneldik ki…

Bereket yasasını unuttuk mesela, sende olanı başkasına gönülden vermek ve devir daimi sağlamak içindir bereket yasası. Sevgini, bilgini, paranı severek gönülden vermektir, verdikçe çoğalmasını sağlamaktır, kendine saklamamaktır.

Evrende her şey döner, güneş döner, dünya döner, söz döner, davranış döner. Her şey akış halindedir. Bu yüzden bugün bize dönenlere bakmamız gerekir. Ne yaptık ki böyle cevap veriyor hayat bize ?

Vakit, oturup kendimize dönme, hatalarımızla yüzleşme ve düzelme vaktidir.

Vakit kalbi hatırlama, kalbin bilgeliğine dönme vaktidir.

Vakit tekamül etme vaktidir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ŞEHİT

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.