Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 20:48
 
Ataevler’in yeni yönetmeliğe uygun tek projesi:Mavi İnci Konakları
Ataevler’in en prestijli projelerinden olan Mavi İnci Konakları’nın temel atma töreni gerçekleşti. Açılış törenine Bursa MHP İl Yönetimi, siyasiler ve vatandaşlar katıldı. 15 yıldır inşaat sektörünün içinde bulunan Aydın, manzara olarak Ataevler’in en iyi konumuna sahip projesine başladıklarını belirterek, profesyonel kadromuz ile Ataevler’in yeni yönetmeliğe uygun tek proje inşaatına başladıklarını söyledi.
GÜNDEM Haberi
Ataevler’in yeni yönetmeliğe uygun tek projesi:Mavi İnci Konakları

Kutludeniz İnşaat CEO’su ve Kutludeniz İnşaat ortaklarından Sırrı Aydın, Mavi İnce Konaklarının Bursa’nın en prestijli projelerinden biri olduğunu belirtti. 15 yıldır inşaat sektöründe bulunan, büyük şirketlerde inşaat faaliyetleri yürüten Aydın, Ataevler kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Emek 22 sitesinde karar kıldıklarını ve bu doğrultuda çalışmalarına başladıklarını dile getirdi. Çok uzun bir yolda, kararlı bir şekilde, tüm hukuki yönetmelik değişikliklerine rağmen yılmadan yürüdüklerinin altını çizen Aydın, “Ülkemizin ekonomik olarak gerilemiş olduğu bir zamanda sermaye gücümüz ve oluşturmuş olduğumuz profesyonel kadromuz sayesinde Ataevler’in tek real ruhsatlı inşaatına başladık. Bu bölgedeki çoğu inşaat da ruhsat aldı fakat ruhsat iptali ile karşı karşıya geldiler. 3194 Sayılı İmar Kanunu’na uygun olan tek inşaatız. Bu kanuna göre yeşil alan ve sosyal donatı alan ayrımı gibi pek çok detay bizim projemizde mevcut” dedi.

 

Aynı zamanda evli ve iki çocuk babası olan Aydın, “Dairelerimiz 3+1 şeklindedir. Sitemizde 8000m² yeşil alan, 160 M2 kapalı otoparklı daireler, kreş ve çocuk oyun parkı, açılır kapanır yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam ve 7/24 güvenlik mevcut. Çatılarımızda elektrik enerjisi üreteceğiz. Tamamen yeşil bina teknolojisine uygun olacak. İş güvenliğine özellikle önem vererek, buradan ev almak isteyen tüm müşterilerimizin ve daha önce Emek 22 sitesinde oturan sakinlerin tüm haklarını göz önünde bulundurarak, depreme dayanıklı ve çağın gerekliliklerini yerine getiren binalar inşa etmeye çalışıyoruz. Projemizin en başından beri ekip mantığı ile yürüdük. Hedefimiz projeyi 16 ve 18 ayda bitirmek. Projemiz Ataevler’dedir, Magazin Outlet Alışveriş Merkezine oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Ata Bulvarı’na, FSM’ye ve İzmir yoluna yürüme mesafesinde yer alıyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ataevler’in, yeni, yönetmeliğe, uygun, tek, projesi:Mavi, İnci, Konakları,
Yorumlar
Haber Yazılımı