Haber Detayı
21 Eylül 2019 - Cumartesi 15:57
 
Dündar: “Eğitim Yuvalarımız Ülkemizin Aydınlanmasını Sağlıyor”
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı’na atanan Prof. Dr. Salih Çepni’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
BURSA Haberi
Dündar: “Eğitim Yuvalarımız Ülkemizin Aydınlanmasını Sağlıyor”

Başkan Dündar, Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çepni’yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Ziyarette belediye olarak eğitim alanındaki hizmet ve yatırımları önemsediklerini belirten Dündar, “Hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm kesimlere hizmet götürüyoruz. Vatandaşlarımızın düşüncelerini ve fikirlerini dikkate alarak onları yönetime dahil ediyoruz. Bu anlayışla projeler üretiyoruz. Gelen talepler doğrultusunda okullarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çünkü eğitim yuvalarımız ülkemizin aydınlanmasını sağlıyor.
 
Bu doğrultuda eğitimcilerin her zaman yanındayız. Türkiye'nin en önemli yükseköğrenim kurumlarından biri olan Uludağ Üniversitesi'nin gelişimine katkı sağlamak için, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü
desteği vermeye hazırız” dedi.
 
Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çepni de, Başkan Dündar’ın nazik ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Kaynak: (AJANS Tİ ) - AJANSTİ Editör: Murat Yücel
Etiketler: Bursa Haberleri,Bursa Osmangazi,Mustafa Dündar
Yorumlar
Haber Yazılımı