Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 09:18
 
HÜSEYİN EROL: ELİF GİBİ DİMDİK
Milliyetçi Hareket Partisi Karacabey Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Erol adaylık konusunda net bir açıklama yaptı.
SİYASET Haberi
HÜSEYİN EROL: ELİF GİBİ DİMDİK

Erol'un açıklaması şöyle:

 

KAMU OYUNA VE ÖZELLİKLE BASIN MENSUPLARINA SAYGI İLE DUYULUR.

Dün yani 06.02.2019 tarihinde saat 18:04 de, hakkımda medya ve sosyal medyada çıkan bilgi kirliliği konusunda hafta sonu yapılacak olan oğlumun nişan cemiyeti sonrasında açıklama yapacağımı bildirmeme rağmen , çıkan yanlış haberler neticesinde bu açıklamayı yapmak şart oldu.

Olumlu bakış açısı ile de;  bu süreçte kimin ne olduğunu görme imkanı buldum.

Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Yapılan Cumhur ittifakı kapsamında Karacabey de Ak parti adayı ile çıkma kararı alındı. Kararın gerçekleşmesi sonrasında bir parti hariç hemen hemen tüm siyasi Parti Temsilcileri direk veya koydukları aracılar ile benimle DEFAHATEN görüşme talepleri oldu.  

Bu görüşme talepleri  konusunda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreterimiz Sayın İsmet BÜYÜKATAMAN , Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mustafa Hidayet VAHAPOĞLU ve Bursa İl Başkanımız Sayın Cihangir KALKANCI 'yada bilgi verdim
Ben ; BAYRAĞIMLA, EZANIMLA, ÜLKEMİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜMLE problemi olmayan, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE VATANDAŞLIK BAĞI İLE BAĞLI OLAN herkes ile , siyasi etik, örfüm ve aldığım terbiye gereği görüştüm. Çünkü ben kapıma gelen , benimle konuşmak isteyen hiç kimseyi bu zamana kadar kovmadım.

Herkesin Şunu iyi bilmesi gerekirki; ben Hiç  bir siyasi parti veya temsilcisi ile EL SIKIŞMADIM, NİKAH KIYMADIM, BİR AKİT İMZALAMADIM ve en önemlisi de Milliyetçi Hareket Partisinden İSTİFA ETMEDİM.
Benim hakkımda yazılan , çizilen ve iddaa edilen her şey gerçek dışıdır. KULİS haberi adına altında tüm  etik kurallarını bir yana bırakıp,  belge ve bilgiye dayanmayan duyumlar üzerine köşelerinde ve sayfalarında haber yapıp ; bu haberlerin gerçek olup olmadığını sorgulamayıp sosyal medya üzerinden, bilhassa açılan Fake hesaplar üzerinden  benim ADAMLIĞIMI sorgulayan herkesi ALLAHA havale ediyorum. 

Unutmayın; Peygamber Efendimizin (SAV) Hadisi şerifinde bildirdiği üzere;  "Eleştirmeyiniz,kınamayınız; kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmeyeceksiniz."


Beni Basın etiği doğrultusunda arayan Kent16 Medya Grubu ve Gazeteci Sayın Erdal ŞAHAN 'dır. Buradan kendilerine çok teşekkür ederim. Daha önce söyledim, anlamayanlara, anlamak istemeyenlere, işine gelmeyenlere tekrar söylüyorum: Milliyetçi Hareket Partisinden istifa etmedim.

ELİF GİBİ DİMDİK OLDUĞUM YERDEYİM

Saygılarımla

Kaynak: Editör:
Etiketler: HÜSEYİN, EROL:, ELİF, GİBİ, DİMDİK,
Yorumlar
Haber Yazılımı