Haber Detayı
12 Ekim 2017 - Perşembe 12:15
 
KÜLHANBEYİ MÜDÜR İSTEMİYORUZ
TÜRK HABER-SEN BURSA ŞUBE BAŞKANI ORHAN AVCI...
SİYASET Haberi
KÜLHANBEYİ MÜDÜR İSTEMİYORUZ

Türk Haber Sen Bursa Şube Başkanı Orhan Avcı PTT Merkez Müdürü Mehmet ERCAN hakkında bir basın açıklaması yayınladı. Avcı yaptığı basın açıklmasında " 

11 Ekim günü sabahı Mudanya PTT Merkez Müdürü Mehmet ERCAN Dağıtıcıların bulunduğu salona giderek, Dağıtıcılara “kuş beyinliler” diyerek hakaret etmiştir. Hakarete itiraz eden memurların üzerine yürümüş, hızını alamamış fiili saldırı da bulunmuş kamu çalışanlarını bir kahvehane külhanbeyi edasıyla tehdit etmiş, kavgaya davet etmiş hâsılı Mudanya PTT binasını dingonun ahırına çevirmiştir.

 

KAMU KURUMLARI ÇİFTLİK, İDARECİLERDE KAHYA DEĞİLDİR!

Yaşanan bu rezillikler, huzursuzluk, baskı, mobbing üzerine mağdur arkadaşız şikayetçi olmuş 10’un üzerinde PTT çalışanı da olayı doğrulamış ve şahit olarak ifade vermiştir.

Hal böyle iken, gerek kontrolör gerekse de PTT üst yöneticileri bu hukuksuzluğa, bu külhanbey tavra gerekli müdahale yapmamış hatta olayın mağdurunu suçlu bulmaya çalışmıştır.

Mudanya PTT’de huzur, çalışma barışı, kamu ahlakı ve kurum kültürü kalmamıştır. Krizi çözmesi gerekenler taraf olmuş, yine çalışanı ezmeyi tercih etmişlerdir.

 

KÜLHANBEYİ MEHMET ERCAN’IN KIRDIĞI CEVİZ 40’I GEÇTİ!

Yine aynı Müdür FETÖ PDY soruşturması sonucu açığa alınan Dağıtıcının Devlet’in kurumlarına girmeleri dahi yasakken kaçak olarak kameraların başına kutu kapatarak çalıştırmıştır. Yani OHAL yasalarını hiçe saymıştır.

Mevzuata aykırı olarak çalışanları usulsüz tebligat dağıtımına zorlamış, kurumu mevzuat, kanun ve kurum çalışma ilkeleri ile değil babasının çiftliğini yönetir gibi yönetmeye çalışmaktadır.

 

BUGÜNDEN SONRA YAŞANACAKLARIN SORUMLUSU BİZ OLMAYACAĞIZ!

Çalışanlara zulmedeceksin, şahsiyetlerine hakaret edeceksin, köle muamelesi yapacaksın ondan sonra da bu kurumda huzur, verim, çalışma barışı bekleyeceksin. Yok öyle yağma!

Ne hakkımızdan fazlasını istiyoruz ne de haklarımızın gasp edilmesine sessiz kalacağız.

Türk Haber-Sen dün olduğu gibi bugün de hakkın ve haklının yanında zulmün karşısında mücadele etmede devam edecektir. Bir kez daha sorumluları acilen göreve davet ediyoruz. " dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÜLHANBEYİ, MÜDÜR, İSTEMİYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı