Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 18:10
 
MHP BURSA 1326 BOZKURTLA GENEL MERKEZE ÇIKARTMA YAPTI
Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl teşkilatı Bursa'nın fethi olan 1326 tarihine nazire yaparak 1326 teşkilat üyesiyle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezine ziyaret düzenledi.
SİYASET Haberi
MHP BURSA 1326 BOZKURTLA GENEL MERKEZE ÇIKARTMA YAPTI

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl teşkilatı Bursa'nın fethi olan 1326 tarihine nazire yaparak 1326 teşkilat üyesiyle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezine ziyaret düzenledi.

31 Mart Yerel Seçimlerinin sona ermesinin ardından seçimin kazananı olarak gösterilen Milliyetçi Hareket Partisi hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor. 

Geçtiğimiz hafta Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli Antalya ilinde il başkanları ve seçimi kazanan belediye başkanlarını toplantıya çağırmış seçim sonrası ilk toplantı programını başlatmıştı. 

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı M.Cihangir Kalkancı liderliğinde, İl yöneticileri , ilçe başkanları ve yöneticileri, Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Enes Küçük ve Ocak yöneticileri başta olmak üzere, Bursa Yenişehir Belediye Başkanı Davut AYDIN  ve Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş 1326 Bozkurt yürek liderlerini ziyaret etmek için 25 Nisan 2019 tarihinde sabah 06:00'da yola çıktı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi toplantı salonunda partililerle bir araya gelen Genel Başkan Dr.Devlet Bahçeli Bursa'nın bozkurtlarına hitap etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı M.Cihangir Kalkancı toplantı bitimine kadar Liderinin yanındaydı.

 İl Başkanı M.Cihangir Kalkancının geçmişide göz önüne alındığında ve Genel Başkan Dr.Devlet Bahçeli'ye verdiği hediyede ; '' Metehan'ın okçularının aidiyeti ve teslimiyeti ile liderimizin emrindeyiz'' sözü dikkat çekti..

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli'ye anlamlı hediyeler takdim etti. İlk olarak teslimiyetin ibaresi olarak adledilen Bursa İznik yapımı çini işlemeli ibrik hediyesini takdim etti. 

İlk hediyesinin ardından sanki tarihe nazire yapılmışçasına ilçenin fethini müjdeleyerek Yenişehir'in anahtarını liderine teslim etti. 

Osmanlı'nın ilk başkenti olan Yenişehir ve Bursa'nın günümüzde ki Milliyetçi Hareket Partili Bozkurtları 1326 kişiyle Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezindeydi.

 

Kaynak: (AJANS Tİ ) - AJANSTİ Editör: Alperen YÜCEL
Etiketler: MHP, BURSA, 1326, BOZKURTLA, GENEL, MERKEZE, ÇIKARTMA, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı