Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 12:53
 
MHP’Lİ BÜYÜKATAMANDAN ENGİN ALTAY’A: ‘’RUHUNU ŞEYTANA SATMIŞ…’’
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hakaretlerine cevap verdi.
SİYASET Haberi
 MHP’Lİ BÜYÜKATAMANDAN ENGİN ALTAY’A: ‘’RUHUNU ŞEYTANA SATMIŞ…’’

Açıklamayı twitter üzerinden yapan Genel Sekreter İsmet Büyükataman’ın sözleri şöyle:

‘’CHP’nin haddini ve kendini bilmezler kervanına Engin Altay denen ruhunu şeytana satmış, siyasetini dış güçlere ipotek etmiş şahıs da katılmıştır. 31 Mart sonrası için dışarıda planlanan senaryolardan güç alarak sevinçten aklını yitiren olan bu zat, sarhoş eşeğin aslana saldırması misali Milliyetçi Hareket’in Sayın Genel Başkanı’na söz söylemeye cüret etmektedir.

“31 Mart sadece yerel seçimdir, beka seçimi değildir.” diyenler 31 Mart sonrası için hazırlık yapmış, 1980 öncesi gelenekleri gibi şimdiden “sözde halk mahkemeleri” kurmuş ve idam fermanları imzalamış gözükmektedir. Türkiye’yi karıştırmak için 31 Mart akşamını bekleyenler, 24 Haziran 2018 akşamında olduğu gibi saklandıkları delikten çıkamayacaktır.

CHP’li Altay geçmişi unutmuş gözükmektedir. Bizler vatan için tabutluklarda işkence görmüş, 12 Eylül’ün vicdansız, iftiracı savcısının imzaladığı idam fermanlarını yırtmış, binlerce insanını toprağa vermiş bir Hareket’iz.

Bizim için yok hükmünde olan Altay’ın akıl babaları bilmeli ki değil Milliyetçi Hareket’in Sayın Genel Başkanı’nı, herhangi bir Ülkücü’yü hücrelere kapatma rüyaları görenlerin, rüyalarını kâbusa çevirecek güç de, irade de Türk Milliyetçilerinde mevcuttur.’’

Kaynak: (AJANS Tİ ) - AJANSTİ Editör: Elif ERDOĞAN
Etiketler: , MHP’Lİ, BÜYÜKATAMANDAN, ENGİN, ALTAY’A:, ‘’RUHUNU, ŞEYTANA, SATMIŞ…’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı