Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 17:03
 
MİTİNG GİBİ DEVİR TESLİM
Milliyetçi Hareket Partisi Yıldırm ilçe başkanlığında miting gibi devir teslim.
SİYASET Haberi
MİTİNG GİBİ DEVİR TESLİM

Milliyetçi Hareket Partisinin  genç ve başarılı yıldırım ilçe başkanı Avukat serkan Aydemir özel işlerinden dolayı istifa etmişti.  

Bu istifasının ardından atama ile göreve getirilen Halil İbrahim Bozkurt görevi Serkan Aydemirden yapılan bir törenle aldı.

Devir teslim törenine katılanlar arasında MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı ve yönetim kurulu üyeleri ,Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanı Enes Küçük, Yıldırım ülkü ocak başkanı, Arabayatağı ülkü ocak başkanı, Esenevler ülkü ücak başkanı , Osmangazi İlçe Başkanı Seyfi Seyfioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Nilüfer İlçe Başkanı Ali Hayri Ozan ve yönetim kurulu üyeleri, Gürsu İlçe Başkanı Ali OSman Beysir ve yönetim kurulu üyeleri ,, Gemlik İlçe başkanı Mehmet Emin Özcanbaz ve yönetim kurulu üyeleri  ve 400 kişi katıdı.

Devir teslim töreninde ilk konuşmayı yapan Eski ilçe başkanı Serkan Aydemir " 3 yıllık görev süresi içinde en çok dikkat ettiğimiz bu kutlu davada helale haram katmamaya özen gösterdik  Alnımız açık bir şekilde görevi daha önceden birlikte çalıştığımız Halil İbrahim Bozkurt abimize görevi devir ediyoruz. onla birlikte yönetime gelen dava arkadaşlarımıza bu kutlu görevde başarılar diliyoruz." dedi.

Görevi devir alan Halil İbrahim Bozkurt ise " Serkan Karedeşimizin görevi bırakmasıyla bize tebliğ edilen bu kutsal görevi yönetici arkadaşlarımla en iyi şekilde yapacağız. Bize güvenen öncelikle Genel başkanımız Devlet Bahçeliye , Genel Sekreterimiz İsmet Büyükataman beye, Genel Başkan yardımıcımız ve Bursa Milletvekilimiz Mustafa Hidayet Vahapoğluna ayrıca teşekkür ederiz."dedi.

devir teslim töreninde konuşan MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı " Bizlerin içersine sürekli nifak tohumları sokmaya çalışanlar, bizleri bölündü diyenler gelin bu kalabalığı görün bu birlikteliği görün ve bizlerin nasıl bir birliktelik içinde olduğumuzu görün. Bizler ayrışmıyoruz aksine dahada çok birleşiyor ve güçleniyoruz. "dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİTİNG, GİBİ, DEVİR, TESLİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı