Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 16:23
 
YILDIRIM DAVET
Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Yıldırm İlçe Bşaknından yıldırım davet
BURSA Haberi
YILDIRIM DAVET

Milliyetçi Hareket Partisi İl Bşakanlığının düzenlemiş olduğu Üye Katılım davetine Yıldırım İlçe Başkanı Halil İbrahim Bozkurtta yapmış olduğu açıklama ile Ülküdaşlarımızı davet etti.

Bozkurt yapmış olduğu basın açıklmasında

"Kutlu bir ülküye baş koymuş, önce vatan, millet diyerek milli duygularla bir araya gelen kutlu yüreklerin oluşturduğu, 50.Kuruluş yıl dönümünü idrak ettiğimiz Milliyetçi Hareket Partisi kurulduğu günden bugüne kadar milleti için var olmuş ve var olmaya devam edecektir.

 
Büyük Türk milleti dünya tarihinin oluşmasında büyük rol oynamış tarih boyunca nice badireler atlatmış ve Türk yıldızı kutlu bir ülkü yolunda ilerledikçe daima parlamıştır.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Türk Milletinin ‘’Kutup Yıldızıdır.’’
 
Ülkemizin yaşadığı Beka sorunu, bulunduğumuz coğrafyanın ve başta dış güçler olmak üzere, içimizde yer alan şer odaklarının hain çabalarına karşı dik duruşun adı şüphesiz ki Milliyetçi Hareket Partisidir.
 
Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ‘’ Bölünme kabul etmez, kutsal bir bütün halinde Büyük Türkiye'yi yeniden inşa edeceğiz...’’ sözlerini yol göstericimiz olarak kabul ediyor ve var gücümüzle Büyük Türkiye yolunda ilerliyoruz.
 
Doğru birdir. Hak birdir. Bir olan karşısında, hak olanın karşısında çokluğun bir önemi yoktur ! 
 
Ülkemiz üzerine oynanan oyunlarda kendisinden önce milletini düşünen Milliyetçi Hareket Partisi mensubu ‘’Ülkücüler’in’’ üzerine oyunlar oynanması gayet normaldir. Çünkü bir ülkeyi güçsüzleştirmek, yıkmak istiyorlarsa önce o ülkenin içindeki yiğitleri güçsüzleştirmek lazımdır. 
 
Dün Kurtuluş Savaşı esnasında dünya üzerine geldiğinde dik duran, pes etmeyen ve esarettense ölmeyi seçen aziz Türk Milleti tek bir fert kalsa bile ülkesini, bayrağını yani namusunu savunacağını tüm dünyaya göstermiş ve öğretmiştir.
 
Bunu çok iyi öğrenen şer odakları topyekun hücumdan önce milleti içeriden vurmayı kendine adet edinmiş, ülküsüne ve namusuna bağlı gerekirse kutsalları uğruna seve seve can verecek yiğitler olan ülkücüleri hedef almış Milliyetçi Hareket Partisini zayıflatmaya çalışmıştır.
 
50 Yıllık Çınar’ın kökü Türk töresine bağlılığıyla sağlamdır. Rüzgarlar Çınar’ı yıkamayacaktır !
 
 Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in dediği gibi ‘’Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.’’ Türk Milliyetçilerinin, ülkücülerin yuvası bu yüzden Milliyetçi Hareket Partisi’dir
 
 
Sayın Genel Başkanımızın deyimiyle: “Siyasetimiz, milletin ve devletin bekasını merkeze alan bütün vatandaşlarını toplayacak kadar bütünleştirici; hareketimiz ise bir vesile ile ayrı düşerek üç hilalde gönlü kalan bütün arkadaşlarını kucaklayacak kadar kapsayıcıdır.
 
Türlü oyunlarla yuvasından kopartılmış, ayrı düşürülmüş dava arkadaşlarımızın üç hilalle kavuşması Çınar’ın kökünü daha da sağlamlaştıracak rüzgar sadece dökülmüş yaprakları savuracaktır.
 
Çınar ayakta kalacak ve Türk Milletinin gelecek nesillerine gölge olacaktır. 
 
Osmanlı Devletinin ilk başkenti olan Bursa’mızın kutlu yürekleriyle kucaklaşmak ve ülkemiz adına mücadelede yer almak için Cumartesi günü saat 17:00’de Kervansaray Otel’de Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanlığının düzenleyeceği ‘’Üye Katılım Programı’na’’ Bursalı hemşehrilerimizi davet ediyorum. 
 
Ne Mutlu Türküm Diyene! 
Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP,Mhp yıldırım,Mhp Bursa Haberleri,Bursa Son dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı