Haber Detayı
16 Şubat 2019 - Cumartesi 22:12
 
YENİŞEHİR'E MHP AKINI
Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkan yardımcısı M.Hidayet VAHAPOĞLU ve beraberinde ki kalabalık heyet Yenişehir'e çıkartma yaptı.
GÜNDEM Haberi
YENİŞEHİR'E MHP AKINI


Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan yardımcısı ve Bursa Milletvekili M.Hidayet VAHAPOĞLU  ve beraberindeki heyet bugün saat 13:00'de MHP Bursa İl başkanlığından kalabalık bir konvoy halinde Yenişehir ziyareti için ayrıldı. Bursa ilçe teşkilatları ve Bursa Ülkü Ocaklarına bağlı ilçe teşkilatlarıyla Yenişehir girişinde buluşularak ilk olarak MHP Yenişehir İlçe Başkanlığına gidildi.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan yardımcısı ve Bursa milletvekili M.Hidayet VAHAPOĞLU yaptığı açıklamada ;
'' 15 temmuz menfur hadisesi sonucu Milletimizin ve Devletimizin beka sorunu oluşmuştur.Bu yüzden genel başkanlarımız Cumhur İttifaki ile bir araya gelerek devletimizin bekası için anlaşmaya varmışlardır.15 temmuz fetö terör örgütünün arkasında küresel oyun kurucu diye tanımladığım ABD ve Avrupa Birliği gibi ülkeler vardır.Bu seçim süresince tek tek evleri gezecek milletimizi kucaklayacak ve sorunlarını öğrenip bu sorunların çözümleri için çalışacağız.'' dedi. 
Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir Belediye Başkan Adayı Davut AYDIN yaptığı açıklamada ; '' Tekrar seçim olsa adaylık başvurusu yapacağım yer Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır.Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.Aday gösterilmediğimiz taktirde dilekçemizi yazar görevimize geri dönerdik.Parti parti gezmezdik.Diğer ilçe başkanlarımızın canları sıkılmasın bir sıfırdan büyük sayıdır.Yenişehir'i alarak örnek belediyelik anlayışı göstereceğiz.1 Nisan günü değil 31 Mart akşamı Üç Hilali belediye binasından sallandıracağız.Allah hepimizin yardımcısı olsun'' dedi.
MHP Yenişehir ilçe başkanlığı ziyareti sonrası AK Parti Yenişehir İlçe başkanlığına geçen Milliyetçi Hareket Partisi heyeti AK Partili yöneticiler tarafından samimi karşılandı.
AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu yaptığı konuşmada '' Dün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Bursa'mızdaydı. Halkımızın yoğun katılımından dolayı teşekkür ediyorum. MHP Genel Sekreteri İsmet Bey Cumhurbaşkanımızın yanındaydı. Biz bu birlikteliği Bursa'mızda sağladık.Gücümüzün yettiği kadarı ile bunu en üst şekilde yürütmenin içerisindeyiz.'' dedi.
Ak Parti Yenişehir İlçe Başkanlığı ziyareti sonrası Milliyetçi Hareket Partisi heyeti Yenişehir Belediye başkanlığını ve Yenişehir Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili M.Hidayet VAHAPOĞLU , Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir ÇİTİL ve Fevzi ZIRHLIOĞLU, MHP İl Başkan Yardımcıları, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri , Cumhur İttifakı İlçemiz MHP Belediye Başkanı Adayı Davut AYDIN ve MHP İlçe Başkanları da bulundu. Sayın Kaymakamımız ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti. 

 

Kaynak:AJANS Tİ

Kaynak: (AJANS Tİ ) - AJANSTİ Editör: Elif ERDOĞAN
Etiketler: YENİŞEHİR'E, MHP, AKINI,
Yorumlar
Haber Yazılımı