a
 • Kent16
 • Dünya
 • Parklarda çember, kafede paravan! İşte sosyal mesafeli yaratıcı çözümler

Parklarda çember, kafede paravan! İşte sosyal mesafeli yaratıcı çözümler

Koronavirüs salgını sonrası normalleşme sürecine giren İtalya ve İspanya‘da halka açık yerlerde işaretlerle, uyarılarla ve şeffaf paravanlarla sosyal mesafeli çözümler uygulanmaya başlandı.

NORMALLEŞME ADIMLARI ATILMAYA BAŞLANDI

Koronavirüs salgınının dünyayı etkilemesiyle beraber ülkeler salgına karşı ağır tedbirler aldı. Kafe, restoran, eğlence mekanları, ibadethaneler, parklar gibi alanlar kapatılmış hatta birçok ülkede insanların sokağa çıkmasına kısıtlama getirilmişti. Koronavirüs salgınının ağır şekilde etkilediği İspanya ve İtalya gibi ülkelerde de sınırlamalar aşama aşama gevşetiliyor, parklar, restoranlar, ibadethaneler yaratıcı sosyal mesafe çözümleriyle yeniden açılıyor.

İşte alınan sosyal mesafeli önlemlerden bazıları:

Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler

Tüm fotoğraflar telife tabidir.

Koronavirüs salgınına karşı alınan sosyal mesafeli çözümler BBC

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Parklarda çember, kafede paravan! İşte sosyal mesafeli yaratıcı çözümler

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.