DOLAR

9,2949$%-0.4

EURO

10,8519%-0.07

GRAM ALTIN

532,18%0,47

ÇEYREK ALTIN

8.446,34%0,34

BİST100

1.431,02%0,94

BİTCOİN

576500฿%-0.02423

a

SİLAH BİLE TUTULUR ÇAKIROĞLU TUTULMAZ

Milli Eğitim Bakanı başta olmak üzere devlet erkânından isteğimiz; ‘’Geleceğin teminatı olan gençlerin yetiştiği üniversiteler başta olmak üzere bütün eğitim kurumlarında öğrenci seçimi yapılmalı derinlemesine araştırmalarla eğitim hayatına devam ettirilmelidir.’’ Ve açıkça belirtiyoruz ki ‘’ Üniversitelerde terörist istemiyoruz.’’

ad826x90
ad826x90

Yiğit bahtsız olurmuş

Taçsız, tahtsız olurmuş

Namertlerin adı çok

Mertler ATSIZ olurmuş.

ad826x90

Türk; tarih boyunca mertliklerle, fedakârlıkla, ahde vefayla, ahramanlıklarla anılmış şanlı ve şerefli bir milletin adıdır. Türk milleti öyle bir millettir ki; Bulunduğu yeri yurt tutmuş, töresiyle devlet olmuş, mazlumun yanında ve derdine çare olmuş, zulme başkaldırmış, özgürlüğü uğruna candan geçmiş ve tarihin hiçbir döneminde esareti kabul etmemiş, zaferleriyle tarihini destanlaştırmış olan millettir.

Şânı böylesine büyük olan milletin kahraman evlatları taşıdıkları kanın bilinciyle ‘’Önce Millet sonra devlet‘’ diyerek en önemli sevginin adını Türk Milleti, kendilerini de Türk Milliyetçisi atfetmekten şeref duymuştur.

Tarih boyunca nice zaferler ve kahramanlıklar esnasında şehit olmuş erlerimiz sayesinde bugün kutsal vatan topraklarında, şanlı bayrağımızın gölgesinde hayatımıza devam ediyoruz.

İşte bu yiğitlerden biri olan Şehit Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU 20 Şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesi koridorlarında bölücü terör örgütü PKK’lılar tarafından haince şehit edildi.

Özellikle belirtmek istiyoruz ki bu hainliği karşıt görüşlü öğrenciler diye lanse etmekte haine çanak tutmak demektir. Bu olaya siyasi bir görüş ayrılığı diye bakmak gaflettir.

Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU Türk Milletinin hakkını savunan bir yiğit, karşıt görüş diye tarif edilenler vatan hainleridir.

Türk Milliyetçisi olması sebebiyle, milletini ve bayrağını çok sevdiği ve yüceltmeye baş koyduğu için vatan hainlerince okul koridorlarına asılan fotoğraflarıyla hedef gösterilen, defalarca tehdit edilmesine rağmen yılmadan, pes etmeden, taviz vermeden inandığı ülküsü uğruna yaşamaya devam etti.

2014 yılında Ege üniversitesi dersliklerinde ve koridorlarında ‘’biji serok apo‘’ gibi söylemlerin yazıldığı, bölücü terör örgütü propagandasının ve eylemlerinin yapıldığı yer, Başbuğ Atatürk’ün düşmanı denize döktüğü İzmir’den başka bir yer değil. İzmir hali hazırda terör bölgesi diye tanımlanan güneydoğu da bir il de değil.

Buna rağmen vatan hainleri tarafından öğrenci maskesiyle okullarda vatan evlatlarını şehit ettikleri

yer yine İzmir…

ad826x90

Milli Eğitim Bakanı başta olmak üzere devlet erkânından isteğimiz; ‘’Geleceğin teminatı olan gençlerin yetiştiği üniversiteler başta olmak üzere bütün eğitim kurumlarında öğrenci seçimi yapılmalı derinlemesine araştırmalarla eğitim hayatına devam ettirilmelidir.’’

Ve açıkça belirtiyoruz ki ‘’ Üniversitelerde terörist istemiyoruz.’’

Son olarak Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ismini yaşatmak için ders gördüğü sınıfa Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU tarafından

’FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU‘’ adı verildi. Bu yaklaşımından dolayı sayın bakana teşekkür ediyoruz ve diyoruz ki

‘’BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ’’

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TURUNCUNUN GİZEMİ

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.