Yazı Detayı
17 Mart 2020 - Salı 12:51
 
16-22 MART BURÇLARA GENEL BAKIŞ
FATMA DOĞAN
alperenyucel
 
 

16-22 MART 2020 HAFTASI BURÇLARA GENEL BAKIŞ

            Haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz. Heyecanlı iyimser havanın eseceği, yurtdışı, yüksek eğitim temalı konular gündeme gelebilir. Salı günü Ay burç değiştiriyor ve Ay Oğlak burcuna geçiyor. Ay Oğlak Burcunda olduğu zamanlarda hedefe odaklanacağımız, disiplinli ve kararlı olacağımız birkaç günlük sürecin ardından, Perşembe günü sabah saatlerinde Ay Kova burcunda geçecek ve olaylara daha farklı bakacağımız değişime açık olacağımız süreçten sonra Cumartesi günü akşam saatlerinde Ay burç değiştirecek ve Ay Balık Burcuna geçecek. Ay Balık burcuna geçtiği zamanlarda Duygusal hassas ve değişime adapte olmaya çalışacağımız hafta sonu bizi bekliyor. Bu hafta nasıl geçecek ve burçlara nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

Koç ve Yükseleni Koç olanlar: Pazartesi günü yüksek eğitim, yurtdışı temalı konular gündeme gelebilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar Kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi günü borç alacak verecek miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar yüksek eğitim, yurtdışı temalı konular gündeme gelebilir. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi günü ikili ilişkiler ortaklıklar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar borç alacak verecek miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar yüksek eğitim, yurtdışı temalı konular gündeme gelebilir. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir.

 Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi günü sağlığınız, çalışma ortamınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar ikili ilişkiler ortaklıklar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar borç alacak verecek miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise yüksek eğitim, yurtdışı temalı konular gündeme gelebilir.

 

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi günü hobilerinize varsa çocuklarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar çalışma ortamınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar ikili ilişkiler ortaklıklar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise borç alacak verecek miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi günü aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar hobilerinize varsa çocuklarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar çalışma ortamınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise ikili ilişkiler ortaklıklar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.

 

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi günü yakın yerlere seyahatler, iletişim, medya konuları gündeme gelebilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar hobilerinize varsa çocuklarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise çalışma ortamınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

 

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi günü yakın para haneniz etkileniyor harcamalara dikkat. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar yakın yerlere seyahatler, iletişim, medya konuları gündeme gelebilir. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise hobilerinize varsa çocuklarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi günü kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar para haneniz etkileniyor harcamalara dikkat. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar yakın yerlere seyahatler, iletişim, medya konuları gündeme gelebilir. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi günü perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar para haneniz etkileniyor harcamalara dikkat. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise yakın yerlere seyahatler, iletişim, medya konuları gündeme gelebilir.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi günü kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise para haneniz etkileniyor harcamalara dikkat.

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi günü kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sabah saatlerine kadar kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü sabah saatlerinden Cumartesi Akşam Saatlerine kadar perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Cumartesi Akşam saatlerinden haftanın son günü ise kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

 

 

 

 
Etiketler: 16-22, MART, BURÇLARA, GENEL, BAKIŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı