Yazı Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 17:48
 
24 ŞUBAT-1 MART BURÇLARA GENEL BAKIŞ
FATMA DOĞAN
alperenyucel
 
 

24 ŞUBAT-1 MART 2020 HAFTASI BURÇLARA GENEL BAKIŞ

            Haftaya Balık Yeniayının enerjisiyle Pazartesi gününden Çarşamba gününe kadar Ay Balık burcundaki seyrine devam edecek. Duygusal hassas ve değişime adapte olmaya çalışacağımız günün ardından, Çarşamba günü Ay Koç burcunda hareket edecek Cuma günü öğle saatlerine kadar Ay Koç Burcunda olacak. Daha girişken, gözüpek ve enerjik olacağımız bu sürecin ardından, Ay Cuma günü öğleden sonra Ay burç değiştirecek ve Ay Boğa burcuna geçecek. Ay Boğa Burcunda olduğu zamanlarda Sakin, ortamı sindirmeye çalışacağımız, dinlenme estetik değerlere vakit ayırabiliriz. Genel olarak bu hafta nelerle karşılaşabiliriz gelin hep birlikte inceleyelim.

Koç ve Yükseleni Koç olanlar: Pazartesi ve Salı günü perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise para haneniz etkileniyor alacaklar ve harcamalar gündeme gelebilir.

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi ve Salı günü kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi ve Salı günü kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar:  Pazartesi ve Salı günü yüksek eğitim, yurtdışı temalı konular gündeme gelebilir. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi ve Salı günü borç alacak verecek miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar yüksek eğitim, yurtdışı temalı konular gündeme gelebilir. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi ve Salı günü ikili ilişkiler ortaklıklar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar borç alacak verecek miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise yüksek eğitim, yurtdışı temalı konular gündeme gelebilir.

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi ve Salı günü çalışma ortamınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar ikili ilişkiler ortaklıklar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise borç alacak verecek miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi ve Salı günü hobilerinize varsa çocuklarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar çalışma ortamınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise kadar ikili ilişkiler ortaklıklar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar Pazartesi ve Salı günü aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar hobilerinize varsa çocuklarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise çalışma ortamınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi ve Salı günü yakın yerlere seyahatler, iletişim, medya konuları gündeme gelebilir. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise hobilerinize varsa çocuklarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi ve Salı günü para haneniz etkileniyor harcamalara dikkat. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar yakın yerlere seyahatler, iletişim, medya konuları gündeme gelebilir. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz.

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi ve Salı günü kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe günleri ve Cuma günü öğle saatlerine kadar para haneniz etkileniyor alacaklar ve harcamalar gündeme gelebilir. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonu ise yakın yerlere seyahatler, kardeşlerle ilgili mevzular, iletişim, medya konuları gündeme gelebilir.

 

 

 
Etiketler: 24, ŞUBAT-1, MART, BURÇLARA, GENEL, BAKIŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı