Yazı Detayı
01 Nisan 2018 - Pazar 15:31
 
DEPLASMAN İSTİKRARI DEVAM EDİYOR!
Ali YAZIR
[email protected]
 
 

Bu Bursaspor’u anlamak mümkün değil. Takım desem takım değil, herkes kafasına göre takılmakta. Batalla bile yokları oynadığına göre bu takım için problem düşündüğümüzden daha büyük. Bu kritik maçlara yenemiyorsan hiç olmazsa savaş ve yenilme parolası ile çıkarsın. Ama nerdeee.

Bu maç ile deplasmanda üst üste oynadığımız altı maçımız da sadece 2 gol attık ve 14 gol yedik. Son on maçtır kalesini gole kapatamayan Antalyaspor'a bırakın gol atmayı isabetli şut dahi çekemedik. (atılan 9 şut isabetsizdi) 27 hafta sonunda 12. Yenilgimizi almış olduk. Utanıyor musunuz beyler….

Bu gün itibariyle Bursaspor 33 puanda kaldı. Yeşil beyazlıların düşme hattıyla arasında 6 puanlık fark var. Delarge oyuna girdi epey istekli, top taşıdı ha işte şimdi gol bulacağız derken, sanki inadına iki tane çok net pozisyonda Stancu’ya pas vermedi! Pas verse 2-1 öne geçecektik ama nerdeee. Anlaşıldı ki takımın galip gelmesini bu oyuncular istemiyorlar ya da sabote ediyorlar! Son günlerde bankalardan gelen milyon paralar da yenilgimizi engelleyemedi! Demek ki problem çok derin vesselam…. Bu yönetim bu krizi yönetecek ne yeteneği ne de becerisi var!.

Ne yapılabilir? Sanırım kalan yedi haftada sabır çekip kümede kalmak için her şeyi sineye çekeceğiz. Bu sezon, ligde kalarak bitirilmeli. Kongrede de üyeler faturayı acımasızca kesmeli.

Bir zamanlar Özlüce’ye transfer için gelmişken yollanan Hakan Özmert ve her sene transfer dedikodusu çıkan Deniz Kadan ikilisi bize yetti de arttı bile.

Paul Le Guen, Antalyaspor maçı sonrası oyuncuları için “Onları eleştirecek lafım yok” ifadelerini kullanması sanırım her şeyi özetliyor. Birileri anlaşılan Bursaspor’da olup bitenleri kamuoyuna anlatmamakta ısrarcı. Kilim altına süpürülenler, yarın ortaya çıktığında çok kişiyi hasta ederse şaşırmam.

Bize yine sabretmek düştü…

Kasımpaşa maçı yine finalimiz olacak…

 
Etiketler: DEPLASMAN, İSTİKRARI, DEVAM, EDİYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı