Yazı Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 14:07
 
HİÇLİKTEKİ İZİM
HATİCE ŞEHNAZ BAYKAL
[email protected]
 
 
Sanata nasıl baktığınız değil nasıl gördüğünüz okuduğunuz önemli .
Hatice Şehnaz Baykal bir hiç bu dünyada görevini varlığını tamamlamaya gelmiş ruhani yetini paylaşmaya gönüllü sanat aşığı.
 
Sanat ve sanatçı hakettiği değeri göremesede Ben ve benim gibi sanatçı dostlarımın gayretini görebilecek birinin çıkacağına dair olan inancımı yitirmiyorum. Evrene gönderdiğim olumlamayla bana pozitif olarak döneceğine inanıyorum.
Yıllardır bu işi ilk günki aşkla yapıyor ve Elçiler yetiştiriyorum,Geçici uğradığımız bu dünyada izler bırakarak gideceğim ve eserlerimle anılacağım,büyük usta ve hocalarımda da olduğu gibi sonradan kıymetimiz bilinecek biliyorum Ama yinede izlerimiz sağlam çukurlar açarak yoluma devam ediyorum.
 
Köşe yazarlığımın devamında sizlerle daha derin ve tasavvufi konularla sizlerin ruhuna dokunmak arzusundayım. Umarım ruhlarımız bir noktada buluşur paylaşımlarımız çoğalır çoğalır bir dağ oluruz.
 
Sanatçı olmak sanatçı ruhuna sahip olmak yürekle ruhla eşdeğer, yüzyıllardır anlaşılması Hep zor oldukları başka bir dünya insanları olarak görüyorum,bazen içine kapanık, bazen aşırı sosyal bazen hiperaktif ,yani kısacası bir günümüz bir günümüze uymaz bizim.
 
Uçlarda yaşadığımız için hızımıza yetişilmesi zor insanlarız galiba..!! Ben de diyorum ki bizi anlayan gelsin Gönlümüze ruhumuzda her zaman bir sandalyemiz sizin için hep boş olacak...
 
Heleki bir de aşıksak...
Mantık beklemeyin bizden biz ruhumuzun gönlümüzün aktığı gibi davranır ve yaşarız. Kimyamız bile farklı çalışır ve bu hareketlerimize yansır. 
 
Bu ilk yazımda aslında çok dolu bir ruha sahipken sizleri boğmak istemiyorum devamında aynı frekansta buluşup ruhunuza dokunmak ümidiyle..
Sanat her daim hayatınızda ve ruhunuzda yaşasın.
 
Sevgiler
Hatice Şehnaz Baykal
 
Etiketler: HİÇLİKTEKİ, İZİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı