Kent16 Haber | Bursa Haberleri ve Son Dakika
Ana Sayfa Bursa Bursa BUSKİ, 25 Eylül'de pompa alımı ihalesi düzenleyecek
kent16
Bursa BUSKİ, 25 Eylül'de pompa alımı ihalesi düzenleyecek
Bursa

Bursa BUSKİ, 25 Eylül'de pompa alımı ihalesi düzenleyecek

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi, altyapı projelerinde kullanılmak üzere 3 kalem çift emişli split tip pompa alımı için ihale açıyor. İhale 25 Eylül 2026'da yapılacak.

 Bursa  04.09.2026 11:03  KENT16 Editör  2 DK OKUMA
K16Kent16 Haber Merkezi · Bursa kategorisinden güncel haber

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 3 kalem çift emişli split tip pompa alımı için ihaleye çıkıyor. Açık ihale usulüyle gerçekleştirilecek alımda teklifler 25 Eylül 2026 saat 11.00’de açılacak, ürünlerin ise sözleşmeden sonra 90 gün içinde teslim edilmesi gerekecek.BUSKİ Genel Müdürlüğü, altyapı çalışmalarında kullanılmak üzere yeni pompa alımı gerçekleştirecek. 2026/1622383 İhale Kayıt Numaralı iş kapsamında toplam 3 kalem çift emişli split tip pompa satın alınacak.

İHALE 25 EYLÜL’DE İhale 25 Eylül 2026 günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek. E-teklifler, BUSKİ Genel Müdürlüğü’nün Sırameşeler Mahallesi Avrupa Konseyi Bulvarı No:6/3 adresindeki İhale Toplantı Salonu’nda açılacak. POMPALAR 90 GÜN İÇİNDE TESLİM EDİLECEK İhaleyi kazanan yüklenici, ürünleri sözleşmenin imzalanmasının ardından 90 takvim günü içinde BUSKİ Genel Müdürlüğü ambarına teslim edecek.

Bursa BUSKİ, 25 Eylül'de pompa alımı ihalesi düzenleyecek

İŞ DENEYİMİ ŞARTI ARANACAK İhaleye katılacak isteklilerden, son 5 yıl içinde kesin kabulü tamamlanmış ve teklif bedelinin en az yüzde 40’ı oranında ihale konusu veya benzer işe ilişkin iş deneyimini gösteren belge istenecek. SANTRİFÜJ POMPA SATIŞI BENZER İŞ SAYILACAK İhale dokümanında, santrifüj pompa satışı yapmış olmak benzer iş kapsamında kabul edildi. MARKA, MODEL VE PERFORMANS EĞRİLERİ SUNULACAK İsteklilerin teklif ettikleri ürünlere ilişkin marka-model-pompa performans eğrileri listesini de sunması gerekecek.

YERLİ MALA YÜZDE 15 FİYAT AVANTAJI İhaleye yalnızca yerli istekliler katılabilecek. Yerli malı teklif eden yerli isteklilere ihalenin tamamında yüzde 15 fiyat avantajı uygulanacak. EKONOMİK AÇIDAN EN AVANTAJLI TEKLİF FİYATA GÖRE BELİRLENECEK İhalede ekonomik açıdan en avantajlı teklif yalnızca fiyat esasına göre belirlenecek.

İstekliler tekliflerini birim fiyat üzerinden sunacak ve kazanan yükleniciyle birim fiyat sözleşme imzalanacak. YÜZDE 3 GEÇİCİ TEMİNAT İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere geçici teminat verecek. Tekliflerin geçerlilik süresi ihale tarihinden itibaren 120 takvim günü olacak.

Elektronik eksiltme yapılmayacak ve konsorsiyum olarak teklif verilemeyecek. AŞIRI DÜŞÜK TEKLİFLERDEN AÇIKLAMA İSTENECEK İhale komisyonu tarafından aşırı düşük olduğu tespit edilen teklifler için Kamu İhale Kanunu’nun 38’inci maddesi kapsamında açıklama istenecek

Paylaş WhatsApp
Okur katkıları
Habere yorum yaz
Yorumlar editör onayından sonra yayınlanır.
Kişisel saldırı, hakaret ve spam içeren yorumlar yayınlanmaz.
Bu habere ilk yorumu siz yazabilirsiniz.
Benzer Haberler